З 17.07 по 27.07 галерея авторських робіт сучасного українського мистецтва "Гама" закривається на літні канікули.

Чекаємо на Вас з 28.07.2017!

 

 

 

 
Китайський живопис "гунбі"

Галерея авторських робіт сучасного українського мистецтва "Гама" представляє міні-виставку традиційного китайського живопису у виконанні українського автора Ксенії Ван

 

 

Розгадайте таємницю китайского символізму!

Ксенія Ван - китаїст, професійний перекладач та єдиний в Україні художник, що пише в стилі "гунбi". 

Вже більше 14 років займається вивченням китайської культури і мистецтва. Декілька років провела в Китаї. Практикує китайський живопис 10 років. Була прийнята в учні майстром китайського живопису "гунбі" в пров. Шаньси. 
Приймала посвячення в Тібетському буддійському монастирі.

Мета роботи Ксенії - зберегти зникаючу традицію китайського живопису "гунбі" та ознайомити українського глядача з естетикою і символізмом східного живопису.

 

 

 


Наша сторінка у Facebook: 

https://www.facebook.com/gammaartgallery/

Наша группа у Facebook: 

https://www.facebook.com/groups/gammagallery/


У галереї авторських робіт сучасного українського мистецтва "Гама" Ви маєте унікальну можливість відвідати індивідуальні та групові художні майстер-класи живопису та декоративно-прикладного мистецтва, поспілкуватися з сучасними українськими митцями на творчих зустрічах та навіть навчитися створювати картини за допомогою відео майстер-класів від наших художників.

 

Детальніше дивіться у рубриці Події  http://gamma-gallery.com/fotoalybom/bidkrivayetysya-noviy-sezon-hudozhnih-mayster-klasiv