Новорічні подарунки

Казкові герої від майстрів декоративно-прикладного мистецтва стануть чудовим подарунком та принесуть до Вашої оселі святковий новорічний настрій.

Ціна: 200-350 грн

 

Авторські іграшки та ексклюзивні предмети декору від майстра народного мистецтва України Марини Нестерової

За дорослими турботами часто здається, що радісне дитинство залишилося у далекому і вже недосяжному минулому. Проте доторкнутись до казки та зробити її частинкою свого сьогодення так легко! Ялинкові іграшки ручної роботи Марини Нестерової наповнені безтурботною дитячістю, щирою радістю та легкістю світосприйняття, подарують Вам найсолодші спогади та, можливо, нагадають про забуті, проте такі важливі дитячі мріїї, які Вам одразу захочеться втілити у життя! 

Вартість: 55 - 455 грн

Прикраси з глини Наталії Стегури

Прикраси з глини Наталії Стегури, виконані за допомогою авторської техніки з наслідуванням духу національного образотворчого мистецтва, стануть вишуканою роздинкою в образі сучасної жінки.

Ціна: 150 - 400 грн

Природна краса та ніжність берези збережена у творах Миколи Дзюби

Витримана природна краса та ніжність берези збережена у творах Миколи Дзюби та гармонійно поєднана з авторським розписом. Ціна: 1300 - 4550 грн

Живопис на склі Венери Сабірової

Напоєні сонцем роботи Венери Сабірової випромінюють тепло, позитив і добро. Створенні, щоб життєрадісним промінням наповнити кожен день! Стануть яскравою доречною родзинкою в будь-якому інтер'ері.

Ціна: 500 грн

Скульптура з глини Магдалини Пуглик-Белень

Скульптури з глини Магдалини Белень-Пуглик розкривають всі барви українського характеру та відображають тонкі грані національної самобутності, підкреслять стиль і вишуканість вашої оселі.

 Ціна: 650 - 5070 грн 

Повітряні Феї

Повітряні Феї-Дзвіночки Ольги Дідківської заповнять простір радісною легкістю та дитячою прямодушністю. Ціна: 195 грн

Авторська ручка Короля Петра

Африканське чорне дерево, пустинне залізне дерево, корінь туї, ріг оленя та інші цінні матеріали, потрапляючи до рук майстра Петра Короля та обрамлюючись бронзою і позолотою, перетворюються на унікальні вироби, виготовлені в єдиному екзеплярі. 

Авторська ручка Короля Петра - вишуканий унікальний подарунок для найвибагливіших любителів досконалого мистецтва та доступної розкоші. Ціна: 600 - 2990 грн

Круп’янички

"Круп’янички" Людмили Брикайло - це маленькі зернові ляльки, які є квінтесенцією добра, любові та найстародавніших українських традицій. Покликані нести затишок, тепло, достаток та злагоду в кожну українську родину - вони є надійним оберігом.

 Ціна: 350 - 450 грн