АФІША НАЙБЛИЖЧИХ ПОДІЙ


15 вересня о 18:00

Теплий Музичний Вечір з  

Сергієм Гримальським

15 вересня о 18:00 у Галереї авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама” відбудеться Теплий Музичний Вечір з українським композитором, професійним піаністом, автором 7 інструментальних альбомів та пісень в репертуарі Ірини Білик, El. Кравчука, Олени Власової, Катерини Бужинської, Камалії; виконавцем всіх фортепіанних партій в інструментальному альбомі Андрія Данилка; рок-музикантом, одним із засновників рок-гурту “Табула Раса”; автором музики до фільмів, учасником українських та міжнародних конкурсів (“Словянський базар”, “Людина року”, “Червона Рута”, “Перлини сезону”, “Таврійські ігри”), лауреатом конкурсу теле-радіо-проекту “Шлягер року”, номінантом щорічної премії ЮНЕСКО від України в жанрі “Популярна музика”- Сергієм Гримальським.

Найніжніші мелодії авторських творів та імпровізацій!

Кількість місць – 20. Продаж квитків до 14.09.2018. Вартість – 200 грн.

Місце: Галерея авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама”, м. Київ, вул. Грушевського, 9.

Телефони для бронювання та довідок: (096) 356 9 243; (044) 253 253 6

Деталі: https://www.facebook.com/events/263700461127437/

 


ЧУТТЄВА МАЙСТЕРНЯ

Відчуй справжні емоції в мистецькому просторі!

Саме для тебе створена атмосфера, в якій виникають сильні та глибокі почуття, що можуть стати основою нових грунтовних стосунків з тією людиною, на яку ти чекаєш… і вона чекає на тебе!

Слідкуй за стартом проекту: https://www.facebook.com/chuttevamaisternya/


Наша сторінка у Facebook: 

https://www.facebook.com/gammaartgallery/

Наша група у Facebook: 

https://www.facebook.com/groups/gammagallery/


У галереї авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама” Ви маєте унікальну можливість відвідати індивідуальні та групові художні майстер-класи живопису та декоративно-прикладного мистецтва, поспілкуватися з сучасними українськими митцями на творчих зустрічах та навіть навчитися створювати картини за допомогою відео майстер-класів від наших художників.

Детальніше дивіться у рубриці Події https://gamma-gallery.com/2016/08/31/vidkrivayetsya-novij-sezon-xudozhnix-majster-klasiv/