АФІША НАЙБЛИЖЧИХ ПОДІЙ


 

 

https://www.facebook.com/events/998215210358042/


 

Галерея авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама” та Польсько-українське співтовариство культурно-освітнього центру “Криниця” оголошує набір на ІІІ Конкурс молодих талантів!

До участі запрошуються всі обдаровані, віком від 4 до 16 років. Заявки до участі приймаються з 1 листопада 2018 року до 1 грудня 2018 року в 3х категоріях:
1. Література (декламація поезії, прози)

2. Вокал (виконання пісні)

3. Музика (гра на музичних інструментах)

Заявки на участь просимо надсилати на адресу: gallerygamma@gmail.com з поміткою “ІІІ Конкурс молодих талантів”.

Заявка складається із анкетних даних (ПІБ, дата народження, місто проживання, місце навчання, освіта у галузі мистецтва (якщо є), назва твору-конкурсанта, контакти батьків учасника) та відеозапису попереднього виступу.

6 грудня 2018 року буде оголошено учасників-фіналістів, які пройдуть попередній відбір шляхом голосування жюрі на основі надісланих відеоматеріалів.

7 грудня 2018 року у Галереї авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама” (м. Київ, вул. Грушевського,9) буде проведений Фінал ІІІ Конкурсу молодих талантів та обрано переможця.

Усі фіналісти будуть нагородженні почесними дипломами та цінними новорічними подарунками від сучасних майстрів мистецтва.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 253 253 6ЧУТТЄВА МАЙСТЕРНЯ

Відчуй справжні емоції в мистецькому просторі!

Саме для тебе створена атмосфера, в якій виникають сильні та глибокі почуття, що можуть стати основою нових грунтовних стосунків з тією людиною, на яку ти чекаєш… і вона чекає на тебе!

Слідкуй за стартом проекту: https://www.facebook.com/chuttevamaisternya/


Наша сторінка у Facebook: 

https://www.facebook.com/gammaartgallery/

Наша група у Facebook: 

https://www.facebook.com/groups/gammagallery/


У галереї авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама” Ви маєте унікальну можливість відвідати індивідуальні та групові художні майстер-класи живопису та декоративно-прикладного мистецтва, поспілкуватися з сучасними українськими митцями на творчих зустрічах та навіть навчитися створювати картини за допомогою відео майстер-класів від наших художників.

Детальніше дивіться у рубриці Події https://gamma-gallery.com/2016/08/31/vidkrivayetsya-novij-sezon-xudozhnix-majster-klasiv/