Блага Валентина

Блага Валентина

Дата народження: 14 жовтня 1980 року
Регіон України: Київ
Вид мистецтва: графіка
Техніка: туш, папір, акварель

15 червня 2018 року у Галереї авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама” відкрилася експозиція Валентини Благої “Це все – Життя!”

“Я називаю їх Дівчатками. Мої близькі люди – Принцесами або Рибками. А для декого взагалі нічого не зрозуміло…
Кожна людина – унікальна. І для мене це має особливе значення. Переглядаючи мої картини, у кожного зароджується своє усвідомлення, своє бачення. І я вважаю, що так має бути!

Що вбачаю особисто я? Мої картини – це життя. Від народження жінки до розкриття та пізнання кожної грані її суті. Ось вона з`являється на світ, немов та світанкова зоря – ніжна та чиста, а потім йде розкриття її, як квіточки – живої і такої красивої, а з приходом ночі вона стає витонченою і неповтроно прекрасною. Вона змінюється і в цьому її неймовірність.

Кожна робота розкриває певний життєвий період. Всі елементи, які присутні на картині пояснюють цей стан її емоцій – хвилювання, щастя, біль, насолоду, кохання, зраду, пустощі, розуміння, усвідомлення… У цьому всьому вона зростає і стає мудрішою, а в результаті – ще більш прекрасною!

Це все – ЖИТТЯ!” – Валентина Блага

Філософія творчості:

Моя творчість – це ЖИТТЯ! З його минулим, справжнім і майбутнім. Краплина води – це життя. Вона дає розвиток усьому живому. Зернятко – це також життя, а в поєднанні його з краплиною води відбувається магія!.. Всіх елементів безліч і кожен з них щось пояснює. На нашій планеті постійно відбуваються зміни і останнім часом вони набирають великих обертів. Інформація приходить у різних проявах. І в цей час просто необхідно підтримати та надихнути себе новими знаннями – нас таких унікальних і дивовижних. Знати про це. Пам’ятати. Розуміти.