Кручок Валентина

Кручок Валентина

Дата народження: 6 березня 1981 року
Регіон: Київ
Вид мистецтва: декоративно-прикладне
Жанр: художня лялька

Народилася 6 березня 1981 року в серці Українського Полісся, на Житомирщині, у творчій родині.

Любов до краси навколишнього світу, мистецтва та літератури, яка прищеплювалась у сім’ї, стала невід’ємною частиною мого життя.

Змалечку займалась малюванням та ліпленням разом із батьком та різними видами рукоділля – з мамою. Результатом дитячої творчості були пластилінові міста й села та паперові ляльки. У дорослому віці зацікавилась історією моди, зокрема українським народним вбранням. Захотілося створити власну колекцію ляльок у костюмах регіонів України.

Народження сина надало нового поштовху творчості і спрямувало її у давню дитячу мрію – створення казки, об’ємної картини. Так я віднайшла своє покликання – у моє життя ввійшла художня мініатюра. Постійне натхнення та велика кількість ідей роблять творчий процес неймовірно цікавим, сповненим позитивних емоцій та любові до кожного створюваного елементу роботи.

Сюжети “картин” народжуються під час неймовірних подорожей душі, зі скарбів народного фольклору та світової літератури, а часто, від подиху вітру чи пахощів квітів, яскравих ягід калини чи сніжних переливів.

Світ неймовірний і я вдячна Богу та долі за можливість передати своє бачення цієї краси.

Виставки:

  1. Арт Країна. В рамках XIV Всеукраїнської виставки “HANDMADE-Expo” (м. Київ, 2014).
  2. Чарівний бісер. В рамках XI Міжнародної виставки рукоділля та творчості “Золоті руки майстрів” (м. Київ, 2015)