Трихліб Людмила

Трихліб Людмила

Дата народження: 22 лютого 1988 року
Регіон України: Київ
Вид мистецтва: декоративно-прикладне
Техніка: холодний фарфор, зефірна глина

Трихліб Людмила Юріївна – керамофлоріст, лялькар.
Народилася 22 лютого 1988 р. у м. Бобровиця Чернігівської області, Україна.
Закінчила місцеву гімназію і вступила в київський університет на факультет англійської мови і другої факультет психології. Після закінчення кілька років пропрацювала в київській гімназії психологом, після чого пройшла перекваліфікацію в напрямку інформаційних технологій (ІТ).

Творчістю свідомо займалася з 6 років, шила, в’язала, ліпила, малювала, в’язала. З університету бажання творити зросла ще сильніше, а техніки все ускладнювалися і розширювалися. Багато в чому самоучка, але в останні 5 років постійно відвідувала майстер-класи інших майстрів.
У 2012 році відбулася виставка вишитих картин в Бойко Арт-центр.

Серйозно керамофлористикою займаюся з 2016 р.
Створила свій бренд Flower’s Heart – квіти з душею, квіти з серцем для Вас.
Створюю як реалістичну флористику, так і композиції під будь-яку подію життя, прикраси та аксесуари, лялькову мініатюру і ін. Працюю з різноманітними глинами (холодний фарфор і зефірна глина). При створенні своїх робіт використовую суміжні техніки з живою флористики, бісероплетіння, ліплення в змішаній техніці.

Виставки:
Бойко Арт-центр, 2013 р.
Модна лялька, 2017 р.
Модна лялька, 2018 р.

Техніки: ліплення з флористичних і лялькових глин (холодний фарфор, зефірна глина), самоотвердевающей і запікати маси, шиття, вишивка хрестом, в’язання, бісероплетіння.