Відпрацювавши на Чорнобильській станції 20 років, в 45 пішла на пенсію. Саме ляльки зараз моє основне заняття.

Сім’я у мене творча, маю трьох дочок які допомагають і підтримують мене.

Моє захоплення ляльками почалося в 2011 році, коли я випадково відвідала галерею “Парсуна” в г. Киев. Я так надихнулася ляльками, стало цікаво, чи вийде у мене.

Я відвідала майстер-класи провідних художників-лялькарів: Любов Лук’янчук, Олена Куніна, Тамара Півнюк, Ірина Горюнова та ін. Продовжую вчитися у кожного, хто може дати мені те, що я ще не вмію, не знаю.

Два рази на рік беру участь у міжнародній виставці “Модна Лялька”.

Теми робіт найрізноманітніші, є казкові персонажі, є реальні люди, є цілі сюжетні композиції. Буває, що який-небудь цілком реальний образ, я доповнюю фантазійної ноткою, такі роботи мені особливо подобаються. Мені подобається вінтажний стиль. Майже всі мої ляльки з минулого. Є ляльки статичні, в заданій позі. У них я ціную витонченість і грацію. Є рухливі ляльки, вони мені здаються більш зворушливими і живими. Окрема категорія – це сувенірні ляльки – газелі, мавпи, звірята. Я їх називаю “звірина-моє”.

Натхнення можна зустріти на кожному кроці. Коли я бачу щось “душу щемливе” я відчуваю, це моє! Потрібно записати, запам’ятати, сфотографувати. Не можу сказати, що захоплююся якимись складними сюжетними образами, але зовсім без сенсу теж не годиться. Кожна лялька має свою історію. Для мене важливо, щоб створена лялька, будь вона веселою або сумною, несла позитивний заряд. Хочу, щоб мої ляльки подумки несли глядача в якийсь певний час, навівали зворушливу історію, радували погляд приємним колірним поєднанням. Загалом, не залишали байдужим!

Ляльки самі по собі як чорна діра, затягують і об’єднують в своїх глибинах все раніше улюблені захоплення: малювання, шиття, вишивання, ліплення, квіти, перукарська справа, валяння …

У ляльковому світі вважається, що лялька, зроблена майстром, живе своїм життям, адже автор вклав в неї свою душу, наповнив своєю енергією. І якщо до ляльки ставитися як до особистості, вона відповість взаємністю, ставши символом домашнього вогнища, добрим талісманом