Галерея авторських робіт сучасного українського мистецтва «GAMMA»

працює з 2009 року і знаходиться в самому серці Києва, біля Маріїнського парку.

“GAMMA” об’єднує в одну велику експозицію твори кращих сучасних художників, скульпторів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва з усіх регіонів України. Представлені автори сформувалися як видатні діячі мистецтва, мають високий рівень професійності, яка базується на світових школах.

Основним критерієм підбору творів є їх світле щире наповнення, і ми щасливі від того, що наші відвідувачі мають можливість надихнутися справжніми емоціями — легкістю, життєлюбством та радістю.

Галерея виступає не лише провідником між авторами та поціновувачами їх творчості, а й запроваджує все те, що має відношення до мистецтва чи культурного розвитку людини:  постійно проходять творчі майстер-класи, музичні вечори, літературні зустрічі.

Фундамент галереї закладався спільно з митцями. Нас об’єднувала мета створити місце, де кожна людина матиме змогу доторкнутися до прекрасного в повному обсязі, відчути його різноманіття.

Ми прагнемо познайомити суспільство з усією гамою і різнобарв`ям українського класичного мистецтва. Представлені в експозиції твори митців відтворюють усю палітру технік, жанрів, напрямів, а головне – палітру відчуттів, емоцій, переживань та позитивних  асоціацій.

Тому назва прийшла сама — «GAMMA».