ВІВАТ, УКРАЇНО!
АРТ! Ванкувер 2018


Цього року канадська щорічна міжнародна виставка сучасного мистецтва проходила з 19 по 22 квітня.

За попереднім відбором організаторів виставки вперше представити міжнародній публіці сучасне українське мистецтво випала честь галереї авторських робіт “Гама” (м. Київ). Більше 100 видатних митців з усього світу розмістили свої роботи у приміщенні Vancouver Convention Centre. http://artvancouver.net/2018-exhibitors/

Українська галерея “Гама” здобула перемогу у номінації “Краща експозиція”, а високий рівень професійної майстерності українських художників глибоко вразив як митців, так і поцінувачів мистецтва, колекціонерів зі всього світу.

На виставці були представлені видатний український сучасний художник Юрій Клапоух, відомий одеський художник Олександр Мельников, Заслужений художник України Іван Пилипенко, неперевершений графік Денис Чернов, Народний майстер України Марина Нестерова.

Центральною роботою експозиції стала картина “Серйозні наміри” Юрія Клапоуха, яка є меседжем для всіх поколінь. У всі часи та епохи, в минулому і майбутньому, відносини між чоловіком і жінкою, – їх любов, дружба, потреба один в одному – вічний двигун людського буття. Це головне і справжнє джерело життєвих сил, емоційного здоров’я, позитивного мислення.


Ми пишаємося нашими Майстрами!

Більше: http://vancouverandus.com/?p=9477