30 травня о 13-30 в УНІАН відбулася прес-конференція з приводу обговорення результатів міжнародної виставки “Art! Vancouver” (Ванкувер, Канада), на якій галерея авторських робіт «Гама» вперше представила сучасне українське мистецтво міжнародній публіці у виставковій залі Vancouver Convention Centre, де було розміщено роботи понад 100 видатних митців з усього світу.


Українська галерея «Гама» нагороджена дипломом «Best curated booth» як краща галерея серед учасників виставки, а високий рівень професійної майстерності українських художників глибоко вразив як митців, так і поцінувачів прекрасного, колекціонерів з усього світу.

Про створення та розвиток галереї, міжнародне визнання, високий професіоналізм українських митців і талант, який нікого не залишає байдужим, про плани на майбутнє розповіли учасники прес-конференції: видатний сучасний художник Юрій Клапоух, відомий художник Олександр Мельников, заслужений художник України Іван Пилипенко, власниця Галереї авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама” Тетяна Баляліна, арт-менеджери Галереї авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама” Катерина Радченко та Віра Петрова.


Детальніше читайте на УНІАН: https://press.unian.ua/press/10135961-galereya-avtorskih-robit-gama-viznana-naykrashchoyu-na-mizhnarodniy-vistavci-art-vancouver-2018-video.html

https://www.unian.ua/multimedia/video/press/10026551-galereya-avtorskih-rabot-gamma-luchshaya-galereya-po-vyboru-art-vancouver-2018.html