«Навчись літати один» — символ виставки — картина з птахою високо в небі… А девіз юного автора: “Подібно сонцю, світити завжди, навколо і кожному”.

Серед гостей були присутні: видатні сучасні митці — Наталя Герасименко, Іван Пилипенко, Тарас Джус, Петро Зикунов, телеведучий Андрій Данилевич, улюблений співак Ярослава – Дзідзьо, а також представники місцевої влади — заступник мера Києва Марина Хонда, народний депутат Евгеній Брагар, рідні та близькі Ярослава.

На відкритті виставки гостей було небагато, щоб не порушувати правила виходу з карантину. Організація виставки була нелегкою для галереї, бо потребувала додаткових заходів безпеки для гостей. Але задля здійснення мрії виняткового художника, ми зробили все можливе, щоб ознайомити суспільство з його творіннями. Адже це не лише естетичне задоволення, а й неймовірна сила волі, витримка, терпіння в ансамблі з унікальними здібностями до образотворчого мистецтва.

Ми, галеря, щиро сподвіваємося, що пристрасть та любов до мистецтва стануть еліксиром життя Ярослава. Дякуємо програмі “Стосується кожного” та телеканалу ІНТЕР за підтримку та небайдужість до проблемних питань суспільства. 

Виставка робіт Ярослава Заруцького триватиме до 19 липня. Побачити картини талановитого юного художника можна в галереї «Gamma» за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 9.