Напередодні різдвяних та новорічних свят 11.12.16 в галереї авторських робіт сучасного українського мистецтва “Гама” відбувся перший конкурс молодих талантів виконавської майстерності, який був организований спільно з Польсько-Українським співтовариством культурно-освітнього центру “Криниця” в Україні.


Ведучі конкурсу, член правління “Спілки поляків України”, голова ПУСКО “Криниця” в Україні пан Стефан Велох та арт-директор галереї Рінальда Власова, створили неповторну атмосферу затишку та доброзичливості.


Підтримати юних дарувань приїхали почесні гості: Генеральний Консул консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві Томаш Дедерко з дружиною та головний художник Національного академічного театру опери та балету України імені  Т.Г. Шавченка Марія Левитська.

У склад професійного жюрі конкурсу ввійшли:

Соліст Національної філармонії України віолончеліст Леонід Гержан, піаністка, викладач музики Олена Арендаревська, концертмейстер, викладач музичної школи №5 Артур Лієр, власниця галереї “Гама” Тетяна Баляліна.

Професійне жюрі оцінювало майстерність кожного учасника, а душевність виконання – глядачі.

1 місце розділили Юлія Обухівська та Єлизавета Власова

2 місце та Приз Глядацьких симпатій отримала Олександра Щирба

3 місце розділили Олексій Бабич та Анастасія Ткаченко.

  

 

 


Кожен конкурсант був нагороджений за участь авторськими подарунками та вдячністю від галереї “Гама” та ПУСКО “Криниця”.

На завершення вечора істинною насолодою стали виступи піанистки Олени Арендаревської (сольно та в дуеті с віолончелістом Леонідом Гержан) та віртузна гра Артура Лієра.